Manşet Spor Tokattan

Tokat için E-Spor

Tokat Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Tokat İçin E-Spor turnuvasının finalinde ödüller sahiplerini buldu.

Hüseyin Akbaş Kapalı Spor Salonunda 14 Mayıs 5 Haziran arasında gerçekleşen turnuvaya Tokatlı gençler yoğun ilgi gösterdi. Fifa, Valorant, CS:GO dallarında 81 takım 375 oyuncunun katıldığı turnuvanın finalinde heyecan dolu dakikalar yaşandı.

4-5 Haziran günlerinde büyük finallerin gerçekleştirildiği turnuvada CS:GO dalında birinciliği Mahhouse takımı kazanırken AimVintural takımı ikinci Kulisçiler ise üçüncü oldu. Volarant’ta The Void takımı birinciliğin sahibi olurken onları ikincilikte Dioses üçüncülükte Forza takımları takip etti. Lol’ün birincisi Kim ne Daddy takımı, ikincisi Push 2 Win üçüncü ise Alo 155 takımları oldu. Fifa yarışmalarında birinciliği Polatlıgil takımı kazandı. Fifa yarışmalarının ikincisi Kuty takımı üçüncüsü ise Nirva takımı oldu.

Ödül töreninde şampiyonlara ödüllerini takdim eden Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu “Tokatlı gençlerimizin yoğun ilgisi ile gerçekleştirdiğimiz Tokat İçin E-Spor turnuvamızın ikincisine birinci turnuvaya göre iki kat daha fazla katılım oldu. Bundan mutluluk duyuyoruz. Çok heyecanlı geçen bir turnuva oldu. Biz de katıldık ama gençlerimizin hızına yetişemedik. Tokat’ımızda E-Spor turnuvamıza gençlerimizin ilgisi gösteriyor ki bu turnuvaya her yıl daha da geliştirerek devam edeceğiz. Tokatlı gençlerimizin bir ağabeyi olarak onlara diyorum ki kapımız her dilekleri ve istekleri için açıktır. Gençlerimiz bize her alanda taleplerini iletsinler. Çünkü bu şehrin geleceği gençlerimizdir. Çok samimi olarak ifade ediyorum ki, bir ağabeyleri olarak onların beklentilerini karşılamak için elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz” dedi.

İlgili Yazılar

“Artık tokatlıları kandırmayı bırakın…”

TOKATtan Haber

Tokat GOÜ’den Aşçılık Atölyesi açılışı

TOKATtan Haber

Rejim ülkeyi felakete sürüklüyor

TOKATtan Haber

Yorum Yaz