Manşet Tokattan

Başkan Eroğlu Tokat’ı kışa hazırlıyor

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, belediye çalışma alanlarını teknik ekibiyle birlikte yerinde inceleyerek, ekiplere kolaylıklar diledi.

İlk olarak Yeşilırmak Mahallesi Mehmet Şahin Caddesi’nde devam eden asfalt kaplama çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Eroğlu, altyapısı tamamen yenilenen caddenin kısa sürede asfaltının tamamlanarak trafiğe açılacağını belirtti. Sanayi bölgesi esnafına ve bölge sakinlerine hayırlı olmasını dileyen Başkan Eroğlu, Yeşilırmak Mahallesi Sıtkı Ulaşoğlu Caddesi’nde devam eden yağmur suyu hat çalışma bölgesine geçti.

Kış ayları öncesinde şehrin büyük bir kısmında yağmursuyu hat çalışmalarının tamamlandığını belirten Başkan Eroğlu çalışmalarla ilgili şunları söyledi: “2020 yılında altyapı ve asfaltta yoğun bir çalışma kaydettik. Hamdolsun hemşerilerimize vermiş olduğumuz sözleri yerine getirmenin mutluluğu içerisindeyiz. “Mahalle Buluşmaları” programlarımız kapsamında vatandaşlarımızın istek ve talepleri doğrultusunda çalışma takvimimizi oluşturmuştuk. Yılsonuna kadar çalışma takvimimizdeki tüm çalışmaları tamamlamış olacağız.

Tabi artık Sonbahar aylarındayız ve Sonbahar Kışı muştuluyor. Bizler de bu sürede şehrimizi bereketli günlere hazırlıyoruz. Tokat için gayret eden, emek veren alın teri akıtan tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ayrıca ziyaretlerimiz sırasında bizlere teveccüh göstererek, selam eden, kapılarını ve gönüllerini açarak teşekkürlerini sunan tüm vatandaşlarımıza, komşularımıza teşekkür ederim” dedi.

İlgili Yazılar

“Tokat’ta CHP’liler Tokat CHP’ye Neden Küskün?”

TOKATtan Haber

Semt pazarı da hayal oldu: Fiyatlar el yakıyor

TOKATtan Haber

Rejim ülkeyi felakete sürüklüyor

TOKATtan Haber

Yorum Yaz

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.